SDH Bohuslavice

okres Šumperk, email: sdh@bohuslavice.cz, ICQ: 213374857


Diskuse

VC 2008

Autor: valada

Datum: 22. 10. 2008 00:00


Tak již je delší dobu po finále VC, tak co nějaké to hodnocení???

Osobně jí též zhodnotím,ale žádné klady jsem nenašel tak je nečekejte.

Celá VC se rozjela faině,ale osobně si myslím, že se asi nikdy nedostane tam kde jsou ostatní ligy.

Co bylo zajímavé na letošním ročníku bylo to, že se o vítězství bojovalo až do konce celého seriálu. Přínosem do budoucna je čabanská III, bo čím více družstev, tím vetší konkurence a též i to, že se za rok podíváme i na hranice okresu(Pavlov,Nemrlov)

A co navrhnout do dalších let?:
1. vyměnit vedení VC
2. ujasnit si pravidla(hlavně před začátkem ročníku)
3. otevřít VC i družstvům z jiných okresů
4. změnit bodování VC

A jaké je Vaše hodnocení?
Odpovědět
Re: VC 2008

Autor: marin

Datum: 24. 10. 2008 00:00


faaaakt
Odpovědět
Re: VC 2008

Autor: wolf01

Datum: 01. 11. 2008 00:00


Mě v letošní sezoně hodně zklamala kategorie žen. Tím nemyslím výborné výsledky družstva Hrabové, ale celková účast v této kategorii.

Další nemilé překvapení pro mě bylo zakázání treter v polovině sezony. Obuv, která se běžně v jiných ligách používá.

Co mě naopak zaujalo, tak byly výkony družstva Pavlova. A souhlasím, že pro fanoušky VC bylo určitě zajímavé sledovat vývoj na špici této soutěže.

Otevřením VC družstvům z jiných okresů je určitě zajímavá myšlenka, určitě by to zvedlo kvalitu seriálu.

Docela by mě zajímalo, jakou bys měl představu se změnou bodování VC?

Jinak díky za pochvalu naší trojky :).
Odpovědět
Re: Re: VC 2008

Autor: marin

Datum: 01. 11. 2008 00:00


ahoj lubo ty maš ještě draka co!!!!!
Odpovědět
Re: Re: Re: VC 2008

Autor: wolf01

Datum: 01. 11. 2008 00:00


mno už sem se z toho před chvilkou začal dostávat
Odpovědět
Re: VC 2008

Autor: karel

Datum: 04. 11. 2008 00:00


Tak já bych to s velkou cenou neviděl zas tak černě.Podívej te se do jiných okresů, někde to ůplně skolabovalo, nebo to má ůroveň pralesní ligy.V různých regionech si vytvořili nezávislé ligové seriály, jenže ty si musí sbory taky financovat a nebo shánět sponzory.Naše Velká cena má slušnou ůroveň a tam ji dostalo také to vedení co ji doposud vedlo. Otevření pro sbory s jiných okresů, tak to je asi složitá otázka. Velkou cenu vyhlašuje a pořádá OSH Šumperk a proč by mělo nějak podporovat v činnosti sbory s jiných okresů. Dělají to hlavně pro svoje členy hasiče z našeho okresu.No a o zajímavost celého seriálu se musí také zasloužit jednotlivé teamy svojí kvalitou.Když bude kvalitní pouze jeden team a nikdo se na jeho ůroveň nebude schopen dostat, tak bude pořát vyhrávat pouze jeden.
Odpovědět
Re: Re: VC 2008

Autor: SDH Janovice

Datum: 24. 02. 2009 00:00


Zdravým sousedy hasiče.Moc mě mrzí že vedení nechce otevřít VC i družstvům s okolních okresů.Například SDH Janovice,Rýmařov,Stará Ves,Vrbno pod Pradědem by moc ráda jezdila VC protože vedení v okresu Bruntál nemá vůbec zájem o založení nejaké ligy.Rad bych věděl jestli by s tím nešlo něco dělat.
Odpovědět
Re: Re: Re: VC 2008

Autor: marin

Datum: 24. 02. 2009 00:00


zdravim janovice.Samozřejmě družstva z jiných okresů mohou navštěvovat soutěže na šumpersku,ale rozšiřovat velká cena o další bodované soutěže se určitě nebude.Už tak jich je 16 a je to dost.A určitě OSH nepovolí jiným sborům z jiných okresů pořádat VC.Důvod sponzory schání OSH a nebude chtít podporovat sbory z jiných okresů.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: VC 2008

Autor: SDH Janovice

Datum: 24. 02. 2009 00:00


To je škoda a nešlo by oba okresy spojit v jednu VC?
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: VC 2008

Autor: marin

Datum: 24. 02. 2009 00:00


To neklapne,a co ty vzdálenosti ktery by se museli jezdit.Stačila ta štreka v loni do Vrbna!!!No a jinak se musite ptát na viších místech.Osobně si myslim že hodně sboru na SU by bylo proti protože mají problém si Velkou cenu vybojovat, Rýmařov,Vrbno,Janovice patří k těm kvalitním co na šumpersko přijede
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: VC 2008

Autor: marin

Datum: 24. 02. 2009 00:00


A v mynulosti už chtěla na šumpersko Nová Dědina okr.OL myslim že jich bylo vic Troubelice atd.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VC 2008

Autor: marin

Datum: 24. 02. 2009 00:00


minule měky vole na co mysliš marine:))
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: VC 2008

Autor: SDH Janovice

Datum: 24. 02. 2009 00:00


Vsak extraliga se taky jezdí po celé republice...Snad na to bruntálsko to ještě není tak daleko.Vždyt je to jenom přes kopec
Odpovědět


Copyright © Bc. Vlček Luboš - 2008 ® Všechna práva vyhrazena, design: wolf01 | vemi