SDH Bohuslavice

okres Šumperk, email: sdh@bohuslavice.cz, ICQ: 213374857


Diskuse

Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: marin

Datum: 23. 11. 2010 00:00


4.6.okres Bludov
5.6. Ruda nad Moravou
18.6. Dolní Libina
19.6. Dolní Studénky
2.7. Rájec
3.7. Chromeč
16.7. Pavlov
17.7. Nemrlov
6.8. Bludov
7.8. Šťíty
13.8. Hrabišín
14.8. Třeština
27.8. Zvole
28.8. Bohuslavice
3.9. Postřelmůvek
4.9. Ráječek
Odpovědět
Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: valada

Datum: 24. 11. 2010 00:00


A copak dalšího se řešilo na úterní radě pořadatelů VC?? Nějaké novinky do ročníku 2011 ????
Odpovědět
Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: zdenos.j

Datum: 25. 11. 2010 00:00, editace 25. 11. 2010 17:00


No kromě toho se mi zdá že se nevyřešilo nic. Byl předložen návrh na změnu bodovacího systému,který se asi po 3min debatě zamluvil. Dále se řešilo to že družstva která budou zaprezentována do 25 místa
budou muset
být už
při nástupu nachystány jako kdyby měli běžět. Což mi připadá jako úplná
hloupost. Protože jestli
někdo poběží
např.:15 což odpovídá asi v 11:30 Tak by tam musel být od
začátku a čekat. Vedla se kolem
toho docela rušná
debata,která se jako zázrakem změnila v debatu
o něčem úplně jiném. Takže jsem sám
zvědav jak to dopadne.
Jinak se probírali Velké ceny
letošního roku a jejich oraganizace a hlavně
připomínky od členů jiných
družtev.No to je tak z
hruba vše podstatné.
Odpovědět
Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: marin

Datum: 25. 11. 2010 00:00


Co chcete řešit za změny když hned na začátku je vám připomenuto, že VC řídí Okresní sdružení a Výkonný výbor, který už předběžně jednal o návrzích na změny ve VC, které zamítl. Tímto debata o změnách ve VC končí. Myslím změny bodování a otevření VC pro družstva z jiných okresů.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: Kenya

Datum: 26. 11. 2010 00:00


Ahoj. Kdo jezdí VC již delší dobu, tak jako my, Marku, tak si byl naprosto jist, že žádné razantní změny neproběhnou. Na to je vedení příliš slušně řečeno "konzervativní". Bohužel jsem se také nezůčastnil, takže jsem zvědav, jak dopadne to, co jsem si přečetl v příspěvku výše (pokud to je tedy pravda). Jak má být nachystáno družstvo které jde na start např. 24, když je třeba ještě na jiné soutěži??? Myslím si, že vedení chce opět za každou cenu všechny upoutat k VC a nikoho nezajímají zájmy sborů, jako např. oplácení návštěv soutěžních družstev z jiných okresů. V tomhle jsem např. stále konzervativní zase já a jak bývalo dříve zvykem, návštěvy se oplácely! Přinejmenším jsem v koutku duše doufal v nějakou změnu v bodování. Tím by se snad opět vrátilo nějaké zdravé soutěžení mezi družstva a zamezilo by se chození na jistotu, případně na např. 8 místo, které některým družstvům naprosto stačí. Uvidíme, jaké novinky přinese další ročník VC, ale sám si myslím, že nic k lepšímu to nebude.
Kenya-Dolní Libina
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: lallin

Datum: 06. 12. 2010 00:00


Zdarec.Bavil jsem se s Marou a došli jme k závěru,že v téhle diskuzi na netu nic nevyřešíme a bylo by dobrý se sejít a projednat to osobně.Myslím,že když dáme dohromady alespoń 10 zástupců pořadatelů VC,kteří budou mít stejný názor na uvedené návrhy změn,tak už se nad tím bude muset někdo zamyslet.Zatí čus bus.Lálin Ráječek
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: valada

Datum: 06. 12. 2010 00:00


Jsem pro,ale osobně si myslím, že pokud bude VC řídit Ti co jí řídí, tedy Okresní rada a Výkonný výbor, takže se nic nezmění a pořadatelé VC se budou moci stavět na hlavu a myslím si že by nebyl ani problém, jak již se to několikrát říkalo, že pokud se někomu nebude něco líbit, tak může být vyloučen s pořádáni VC. Musela by se založit nějaká nová liga, s kterou by neměl okres nic společného, jelikož pokud bude vedení které je teď, tak se nikdy nic nezmění!!!
Není to na NIKOHO narážka, je to jen můj osobní názor! na to co se děje !!!
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: lallin

Datum: 07. 12. 2010 00:00


A chtělo by to sem napsat manšafty co mají o nějaký změny vůbec zájem,protože mám takovej dojem,že jich nadáme dohromady ani 5.Zatím je to Ráječek a Bohuslavice.Uvidíme,kdo se napíše...
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: valada

Datum: 08. 12. 2010 00:00


Tak Třeština je určitě též pro změny. Jsem je navrhoval již loni,ale nikdo se nepřidal :-/
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: zdenos.j

Datum: 16. 12. 2010 00:00


Snad budu mluvit za celé družstvo ale změny to opravdu chce. Bodovací systém je zastaralí a potřebuje změnu. Škoda že některé týmy pro tohle nemají pochopení. A myslím že změn by mělo nastat určitě více. Takže Pavlov je taky PRO!!
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: lallin

Datum: 22. 12. 2010 00:00


Takže to máme Třeštinu,Bohuslavice,Pavlov a Ráječek.To je na nějaký změny celkem málo co říkáte?
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: zdenos.j

Datum: 29. 12. 2010 00:00, editace 29. 12. 2010 06:35


To máte tak. Některým týmům stačí odběhnout svých pár závodů a o ostatní věci se až tak nezajímají.
Nepotřebují žádné změny protože mají ostatní týmy na háku a starají se jenom o sebe. No a o nějakých změnách
přemýšlet ani nechtějí. Hodí je hned za hlavu a ani se nad nimi trošku nezamyslí. Protože by nesnesli to že by
mohl mít někdo jiný pravdu. Bohužel s tímhle my nic neuděláme nad tím se musí zamyslet sami!!
Odpovědět


Copyright © Bc. Vlček Luboš - 2008 ® Všechna práva vyhrazena, design: wolf01 | vemi