SDH Bohuslavice
okres Šumperk, email:
sdh@bohuslavice.cz
, ICQ: 213374857
Přihlášení
Registrace
Novinky
Náš sbor
Foto-video
Soutěže
Naše akce
Diskuze
Odkazy
Soutěže
Velká cena
Ostatní soutěže
Družstvo
Velká cena 2022
Rozpis
Soutěže
Pořadí
Pravidla
Ankety
Vyhledávání
Historie
2023
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Historie soutěží pro rok 2014
Pořadí Velké ceny okresu Šumperk pro rok 2014
Kategorie MUŽI
Zpět na historii
Umístění
Družstvo
Počet soutěží
Body
1.
Pavlov (Su)
15
338
2.
Bludov II (Su)
15
247
3.
Hrabová (Su)
15
246
4.
Bohuslavice (Su)
14
235
5.
Nemile (Su)
15
225
6.
Nemrlov (Su)
12
208
7.
Mostkov (Su)
12
177
7.
Dolní Libina (Su)
14
177
9.
Ráječek (Su)
11
170
9.
Hrabišín (Su)
13
170
11.
Třeština (Su)
15
167
12.
Postřelmůvek (Su)
15
154
13.
Kolšov (Su)
14
140
14.
Rájec (Su)
14
137
15.
Sobotín (Su)
14
123
16.
Sudkov (Su)
14
109
17.
Zvole (Su)
8
107
18.
Štíty (Su)
13
97
19.
Nový Malín (Su)
12
84
20.
Lesnice (Su)
9
66
21.
Třeština II (Su)
7
65
22.
Bludov (Su)
3
63
23.
Dolní Studénky (Su)
3
60
24.
Maršíkov (Su)
7
57
25.
Hrabišín II (Su)
4
41
26.
Rohle (Su)
6
29
27.
Zábřeh (Su)
3
20
28.
Postřelmůvek II (Su)
2
9
29.
Jestřebí (Su)
1
5
30.
Dubicko (Su)
1
2
-
Bušín (Su)
0
0
-
Chromeč (Su)
0
0
-
Dlouhomilov (Su)
0
0
-
Loštice (Su)
0
0
-
Pavlov II (Su)
0
0
-
Rapotín (Su)
0
0
-
Třetina II (Su)
0
0
-
Vernířovice (Su)
0
0
-
Vyšehoří (Su)
0
0
Kategorie ŽENY
Zpět na historii
Umístění
Družstvo
Počet soutěží
Body
1.
Rájec (Su)
15
198
2.
Dolní Libina (Su)
15
151
3.
Hrabová (Su)
15
136
4.
Chromeč (Su)
13
114
5.
Pavlov (Su)
10
104
6.
Hrabišín (Su)
14
100
7.
Dolní Studénky (Su)
8
78
8.
Třeština (Su)
10
65
9.
Dubicko (Su)
12
63
10.
Brníčko (Su)
13
58
11.
Lesnice (Su)
7
48
12.
Rohle (Su)
9
38
13.
Bludov (Su)
4
35
14.
Maršíkov (Su)
8
26
-
Dolní Studénky II (Su)
0
0
-
Jestřebí (Su)
0
0
Kategorie VETERÁNI
Zpět na historii
Umístění
Družstvo
Počet soutěží
Body
1.
Bludov (Su)
5
48
2.
Hrabišín (Su)
4
45
3.
Bohuslavice (Su)
5
44
4.
Sudkov (Su)
4
41
4.
Sobotín (Su)
5
41
6.
Třeština (Su)
4
32
7.
Leština (Su)
5
30
8.
Dolní Studénky (Su)
5
25
9.
Hrabová (Su)
4
20
10.
Rájec (Su)
2
13
10.
Bratrušov (Su)
5
13
12.
Bludov II (Su)
1
12
13.
Leština II (Su)
2
8
14.
Rohle (Su)
5
7
15.
Dubicko (Su)
1
1
Copyright ©
Bc. Vlček Luboš
- 2008 ® Všechna práva vyhrazena, design: wolf01 | vemi