SDH Bohuslavice

okres Šumperk, email: sdh@bohuslavice.cz, ICQ: 213374857


Diskuse

Re: vyhlášení výsledků na soutěži mistrů

Autor: DoktorM

Datum: 27. 09. 2007 00:00


No tak to tady čtu a všichni se nějak podezdřele trefují do jednoho člověka .Myslím si ,že jste naočkováni panem Lečkem a taky ,že chyba se stala již v Sobotíně kde se nechali ovlivnit jak František z Rohle tak Marek z Bohuslavic,Jirka z Bludova a ostatní . Kdyby za Rohelské rozhodoval dědek tak rohelká děvčata běží tím jsem si jist . A taky si spočítejte o kolik bodů holky ze Studýnek zvítězili nad druhými holkami z Rohle.Nebít Sobotína byl by to boj až do konce .To je zajímaví , že holky ze Studýnek jsou tady pomlouvaný jen proto , že byli odvážný a nebáli se nástrah v Sobotíně , protože věděli , že u stroje stojí strojnice která je kontroluje . Ten Hrabišín byl neštěstný to je fakt, ale kolik družstev bojovalo o to ,aby byli na ukončení a nemohli tam být .No a pan Churavý jak se tu píše není jediný kdo velkou cenu pořádá , takže ani on sám nepřipravuje Velkou cenu a ani on sám nemůže rozhodnout .Někomu však vadí , že se o vás v uvozovkách stará .Chtěl bych jednou zažít , že Velkou cenu bude pořádat někdo jiný než lidi kolem pana Churavého a bude to na tak pěkné úrovni jakou nám chválí mužstva z jiných okresů . Jo a to že nikdo nepopřál Studýnkám nemrzí tak moc pana Churavýho jako samotné holky .A kdyby se někdo ptal kdo se tady tak rozepsal tak věřte byl jsem to já Milan Churavý ml.A ostrým útokům proti svému otci budu čelit se zdviženou paličatou hlavou .
Buďte zdrávi a novému ročníku zdar .

Odpověď na tento příspěvek

Přidávat příspěvky může pouze přihlášený uživatel

Přihlášení

Registrace zde



Copyright © Bc. Vlček Luboš - 2008 ® Všechna práva vyhrazena, design: wolf01 | vemi