SDH Bohuslavice

okres Šumperk, email: sdh@bohuslavice.cz, ICQ: 213374857


Diskuse

Re: Re: Re: Re: Předběžny kalendář VC SU 2011

Autor: Kenya

Datum: 26. 11. 2010 00:00


Ahoj. Kdo jezdí VC již delší dobu, tak jako my, Marku, tak si byl naprosto jist, že žádné razantní změny neproběhnou. Na to je vedení příliš slušně řečeno "konzervativní". Bohužel jsem se také nezůčastnil, takže jsem zvědav, jak dopadne to, co jsem si přečetl v příspěvku výše (pokud to je tedy pravda). Jak má být nachystáno družstvo které jde na start např. 24, když je třeba ještě na jiné soutěži??? Myslím si, že vedení chce opět za každou cenu všechny upoutat k VC a nikoho nezajímají zájmy sborů, jako např. oplácení návštěv soutěžních družstev z jiných okresů. V tomhle jsem např. stále konzervativní zase já a jak bývalo dříve zvykem, návštěvy se oplácely! Přinejmenším jsem v koutku duše doufal v nějakou změnu v bodování. Tím by se snad opět vrátilo nějaké zdravé soutěžení mezi družstva a zamezilo by se chození na jistotu, případně na např. 8 místo, které některým družstvům naprosto stačí. Uvidíme, jaké novinky přinese další ročník VC, ale sám si myslím, že nic k lepšímu to nebude.
Kenya-Dolní Libina

Odpověď na tento příspěvek

Přidávat příspěvky může pouze přihlášený uživatel

Přihlášení

Registrace zde



Copyright © Bc. Vlček Luboš - 2008 ® Všechna práva vyhrazena, design: wolf01 | vemi