SDH Bohuslavice

okres Šumperk, email: sdh@bohuslavice.cz, ICQ: 213374857


Diskuse

Pravidla podle pana Churavého 2

Autor: Honza

Datum: 14. 06. 2006 00:00


Plně souhlasím a tím, aby jsme se domluvili a na nástup nenastoupili v co největším počtu. Ale zároveň bych poukázal na to, že bych tuto skutečnost předvedl až na soutěži v Dolních Studénkách, protože takto bude vše na hlavě pana Churavého, protože jak je již známo tak na jejich soutěž se sjíždí "větší smetánka" a také místní hasiči nemají Churavého moc v lásce a tak to bude pro něho potupa. Nebylo by zároveň fér vůči jiným družstvům, kdyby jsme např. v Zábřehu nešli na nástup, protože Zábřeh nemůže nést zodpovědnost za konaní pana Churavého.
Odpovědět
Re: Pravidla podle pana Churavého 2

Autor: jojo

Datum: 15. 06. 2006 00:00


Tak s tím byl plně souhlasil a nástup v Dolních Studénkách byl prostě vypustil,ale chtělo by se na tom domluvit s více družstvy,jelikož kdyby nás bylo málo, tak by pan Churavý našel kličku a do soutěže by nás třeba už nepustil. Mohlo by se to domluvit ted v Zábřehu nebo Brníčku,ale chtělo by to umlčet před Churavým, ikdyž nevím jak pač nekdo mu to určitě donese.
Odpovědět
Re: Re: Pravidla podle pana Churavého 2

Autor: Honza

Datum: 15. 06. 2006 00:00


To by se mohlo domluvit v Zábřehu, ale opravdu by to chtělo udělat jednotně. Ale nevím jak se to teda utaji před Churavým.
Odpovědět
Re: Pravidla podle pana Churavého 2

Autor: Jarin

Datum: 25. 06. 2006 00:00


Podle toho co jsem zde četl, tak se mi to vše zdá docela ubohý. To, že se některá družstva nezúčastní nástupu pana Churavého nijak nepoškodí, soutěž totiž není postavená na nástupu, ale na účasti družstev. Chápu, že je to odplata vůči panu Churavému za soutěž v Rudě nad Moravou, ale na druhou stranu taky chápu družstva, která mají své členy v nepřetržitých provozech a někteří také staví své domy a proto nemohou trávit na soutěži čas od rána až do večera. Ty družstva, která se rozhodly nenastoupit na nástup, tak maximálně poškodí sebe a svá dobrá jména, než pana Churavého. Dokažte panu Churavému svými výkony, že jste dobří a ne takovou klukovinou, která bude spíše vypovídat o Vás než o někom jiném.
Odpovědět
Re: Re: Re: Pravidla podle pana Churavého 2

Autor: chose37

Datum: 17. 06. 2006 00:00


já bych se zkusil zeptat jen tak zástupců 10ti družstev s těma to prokonzultovat a svému družstvu to oznámit až před soutěží,tak by se to dalo uhlídat
Odpovědět


Copyright © Bc. Vlček Luboš - 2008 ® Všechna práva vyhrazena, design: wolf01 | vemi