SDH Bohuslavice

okres Šumperk, email: sdh@bohuslavice.cz, ICQ: 213374857


Diskuse

Tragéd v Třeštině

Autor: chose ..

Datum: 19. 07. 2006 00:00


Asi člověk převlečený za rozhodčího zakladny???Těžko říct.
Zajímalo by mě co to bylo za člověka,stopky měl na rychlo koupený z tržnice a to ještě bez baterky,páč ty mu sloužily jen jako imitace a čas počítal snad na prstech,protože já jsem přišel s rozdělovačem na základnu ,položím ho a najednou mi zbývalo jen 15 vteřin,jindy mám ještě minutu a pul čas
Odpovědět
Re: Tragéd v Třeštině

Autor: jojo

Datum: 20. 07. 2006 00:00


Tak k tomuhle bych toho mohl napsat spoustu, jelikož jako velitel souteže jsem si pěkně všechno vyslechl,ale co se dá dělat už to je za námi, a stejnak si myslím že jsme s tím protestem měli pravdu, ale asi holt rozhodčí nepřizná pravdu. Cus a mejte se
Odpovědět
Re: Re: Tragéd v Třeštině

Autor: jose

Datum: 20. 07. 2006 00:00


Ono taky záleží na výběru rozhodčích!
Odpovědět
Re: Re: Re: Tragéd v Třeštině

Autor: jojo

Datum: 20. 07. 2006 00:00


No to je pravda, ale on tu komedii předváděl i hlavní a komisař a toho Ti delegují.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Tragéd v Třeštině

Autor: chose ..

Datum: 20. 07. 2006 00:00


Máš pravdu ,s tím už se nedá nic dělat,ale doufám že už se to nebude opakovat
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Tragéd v Třeštině

Autor: jojo

Datum: 21. 07. 2006 00:00


Mluvil jsem o tom i s panem Huravým, takže můžeme doufat že se to už snad nevyskytne. Cus a mej se a nad výroky rozhodčích se smej.
Odpovědět
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tragéd v Třeštině

Autor: Aldos

Datum: 23. 07. 2006 00:00


No to teda máte všichni pravdu, ten chlap snad nebyl ani z naší planety, protože ten výkon který tam předváděl byl jak z nějakého sci-fi, jak tam už po 2.minutách na chystání základny mával rukama jako nějakej naprogramovanej robot ať uhne družstvo, které právě dokončilo svůj pokus a motalo ještě hadice z dráhy. No co víc dodat ono už téma této diskuze to vystihuje samo za sebe, prostě TRAGÉD!!!! čus Aldos
Odpovědět


Copyright © Bc. Vlček Luboš - 2008 ® Všechna práva vyhrazena, design: wolf01 | vemi