SDH Bohuslavice

okres Šumperk, email: sdh@bohuslavice.cz, ICQ: 213374857


Diskuse

vyhlášení výsledků na soutěži mistrů

Autor: lálin

Datum: 18. 09. 2007 00:00


Zdravím vás všechny.Nějak jsme v Ráječku nepochopili vyhlášení výsledků letošní Velké ceny.Nevíme totiž jak souvisí náš celkový výsledek za celou sezónu s tím,že jsme se nezúčastnili finále a tím nám nám bylo odmítnuto předání kompletní ceny za naše celkové 7.místo ve VC.Ještě podotýkám,že na finále jsme byli řádně omluveni a na samotné vyhlášení jsme měli na nástupu našeho zástupce.Ten komentář u vyhlašování se nám zdál vůči nám vysoce neferový!!Tímto příspěvkem do diskuze se určitě nechceme dotknout žádného ze soutěžních družstev,zvláště pak ne kluků z Hrabišína!Naše připomínka směřuje úplně k někomu jinému...
Odpovědět
Re: vyhlášení výsledků na soutěži mistrů

Autor: wolf01

Datum: 18. 09. 2007 00:00


Plně s tebou souhlasím, taky nechápu proč neúčast na finále VC znamená neohodnocení družstva za celou VC, kde jezdíte celou sezonu a prezentujete se super výsledky.
Krom toho, jak jsem již zmínil na blogu dolnostudénských hasičů ( http://sdhdolnistudenky.blog.cz/0709/zaverecnym-vyhodnocenim-ukoncen-rocnik-holba-cupu-2007 ), nevím jistě jestli bylo nebo nebylo ohodnoceno družstvo žen z Kolšova, když se nezúčastnilo finále, ale zástupkyni jsem na nástupu viděl a při vyhlašování žen jsem žádné znepokojení neslyšel. Z toho předpokládám že ohodnoceno bylo, což se mi zdá už úplně nefér vůčí Ráječku (není to mířeno proti holkám z Kolšova)
Odpovědět
Re: vyhlášení výsledků na soutěži mistrů

Autor: wolf01

Datum: 18. 09. 2007 00:00


http://sdhhrabova.com/images/2007/fvc_hrabisin_15_zari_2007/slides/p9158436.html
podle mě to je zástupkyně Kolšovských žen, které se Finále neúčastnilo a přesto přebírá ohodnocení za jejich umístění ve VC
Odpovědět
Re: vyhlášení výsledků na soutěži mistrů

Autor: chose

Datum: 18. 09. 2007 00:00


Co na to říct
pan Churavý by se k tomuto činu mohl vyjádřit a vysvětlit nám to
Odpovědět
Re: vyhlášení výsledků na soutěži mistrů

Autor: lálin

Datum: 19. 09. 2007 00:00


Dík za vaše komentáře.Doufám jen,že nám tato situace bude vysvětlena od té nejpovolanější osoby...
Odpovědět
Re: vyhlášení výsledků na soutěži mistrů

Autor: DoktorM

Datum: 27. 09. 2007 00:00


No tak to tady čtu a všichni se nějak podezdřele trefují do jednoho člověka .Myslím si ,že jste naočkováni panem Lečkem a taky ,že chyba se stala již v Sobotíně kde se nechali ovlivnit jak František z Rohle tak Marek z Bohuslavic,Jirka z Bludova a ostatní . Kdyby za Rohelské rozhodoval dědek tak rohelká děvčata běží tím jsem si jist . A taky si spočítejte o kolik bodů holky ze Studýnek zvítězili nad druhými holkami z Rohle.Nebít Sobotína byl by to boj až do konce .To je zajímaví , že holky ze Studýnek jsou tady pomlouvaný jen proto , že byli odvážný a nebáli se nástrah v Sobotíně , protože věděli , že u stroje stojí strojnice která je kontroluje . Ten Hrabišín byl neštěstný to je fakt, ale kolik družstev bojovalo o to ,aby byli na ukončení a nemohli tam být .No a pan Churavý jak se tu píše není jediný kdo velkou cenu pořádá , takže ani on sám nepřipravuje Velkou cenu a ani on sám nemůže rozhodnout .Někomu však vadí , že se o vás v uvozovkách stará .Chtěl bych jednou zažít , že Velkou cenu bude pořádat někdo jiný než lidi kolem pana Churavého a bude to na tak pěkné úrovni jakou nám chválí mužstva z jiných okresů . Jo a to že nikdo nepopřál Studýnkám nemrzí tak moc pana Churavýho jako samotné holky .A kdyby se někdo ptal kdo se tady tak rozepsal tak věřte byl jsem to já Milan Churavý ml.A ostrým útokům proti svému otci budu čelit se zdviženou paličatou hlavou .
Buďte zdrávi a novému ročníku zdar .
Odpovědět
Re: vyhlášení výsledků na soutěži mistrů

Autor: wolf01

Datum: 27. 09. 2007 00:00


Čauvec,
co se týče Sobotína, tak třeba z mé strany to s tím nemá nic společného, krom toho u nás to nerozhoduje jeden člověk, ale celej manšaft....
Co se týče toho finále můj názor pořád platí, kluci z Ráječka si podle mě nezasloužili takové vyhodnocení, jenom a pouze proto, že se nezúčastnili finále. A co mě ještě víc zarazilo, že v kategorii žen bylo družstvo Kolšova (nic proti nim) oceněno za celou letošní VC i když se taky finále nezúčastnilo. Podle mě by se mělo měřít stále stejným metrem a když se člověk zmílí, tak by nebylo na škodu vyjádřit poškozenému týmu alespon pár omluvných slov
Odpovědět


Copyright © Bc. Vlček Luboš - 2008 ® Všechna práva vyhrazena, design: wolf01 | vemi